Responsywne strony internetowe

  html5    CSS3

Strona internetowa dostosowująca się do urządzenia na jakim jest oglądana.

Strony mobilne / responsywne są nowością dla urządzeń przenośnych. Tworzenie stron określonych mianem responsywnych daje bardzo dużą elastyczność i wiele możliwości. Strony responsywne same dostosowują się do rozdzielczości urządzenia, na którym są przeglądane.Komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon czy telewizor.

   Certyfikaty dla Twojej strony internetowej

   

   Projekty graficzne plakatów

Plakat przygotowane dla drukarni


W projektach plakatów zostały uwzględnione dwie palety kolorystyczne, które są wykorzystywane w publikacjach internetowych oraz drukarskich.


Publikacje internetowe np. strony internetowe, portale społecznościowe oraz każde zdjęcie wykonane aparatem zawiera paletę kolorów nazwaną RGB od trzech podstawowych kolorów Red-Green-Blue ( Czerwony-Zielony-Niebieski .)


Projekty graficzne przygotowane do druku muszą zostać przygotowane w palecie kolorów nazwaną CMYK. Jest to zestaw czterech podstawowych kolorów farb drukarskich stosowanych powszechnie w druku wielobarwnym w poligrafii i metodach pokrewnych ( atramenty, tonery i inne materiały barwiące w drukarkach komputerowych, kserokopiarkach itp. )


Projekt graficzny np. plakatu do druku może inaczej wyglądać na monitorze oraz inaczej po wydrukowaniu. Każdy grafik komputerowy musi pamiętać o uwzględnieniu innej palety kolorów, niż klasyczna RGB.

Plakaty w formacie A3 - 29,7 x 42 cm. Wydruk cyfrowy, wysokiej jakości 300 DPI. Istnieje również możliwość nałożenia tekstu z ozdobnymi czcionkami lub loga firmowego.

   Czcionki - Google Web Fonts

   Plakaty

cover-rgb-cmyk-1280x905px

   Plakaty

cover-rgb-cmyk-1280x905px

   Kolekcja

Responsywne strony internetowe

   Kolory

   Kolekcja

Responsywne strony internetowe

   Kwiaty

   Kolekcja

Responsywne strony internetowe

   Eco

   Kolekcja

Responsywne strony internetowe

   Biuro

   Kolekcja

Responsywne strony internetowe

   Biznes

   Usiądź i odpocznij

   więcej prezentacji wideo


RESPONSIVE WEB DESIGN

Jest odpowiedzią na projektowanie stron internetowych dla coraz wielu urządzeń, które obejmują wszystkie kształty i rozmiary. Celem jest jedna strona internetowa, która jest łatwa w użyciu i wykorzystuje wszystkie funkcje niezależnie od rozmiarów urządzenia. W swej istocie jest to idealne rozwiązanie dla urządzeń przenośnych i stacjonarnych.

Dziesięć lat temu większość ludzi posiadała dostęp do Internetu, wyłącznie za pośrednictwem komputera lub laptopa. Przez lata strony internetowe zostały opracowane, aby dobrze wyglądać na tych ekranach, nie myślano o innych kształtach i rozmiarach.

Ostatnie dziesięć lat niszczy tą strukturę. Przeszliśmy z jednego urządzenia do wielu. Nie tylko na komputerze można uzyskać dostęp do stron internetowych z telefonów, tabletów, systemów gier, internet podłączony do telewizora i lista staje się coraz dłuższa.


   Darmowa lista czcionek Google Web Fonts

Aktualne czcionki z polskimi znakami dla projektantów UX/UI. Czcionki dostępne w formacie API dla projektów wieloelementowych np. wielu rodzajów fontów na stronie internetowej.

Podgląd 144 czcionek z polskimi znakami.

opengraph_color_1200dp

   Przejdź do listy czcionek

Często w składzie komputerowym do sprawdzania, czy dany font posiada polskie litery diakrytyczne, używane jest zdanie: zażółć gęślą jaźń. Jest to najkrótsze znane zdanie, które zawiera wszystkie polskie litery diakrytyczne. Jest ono poprawne gramatycznie ale nie ma sensu semantycznego. Jest to ulubione zdanie drukarzy oraz projektantów UX/UI.

   zobacz więcej czcionek

Zobacz 15 podstron z wzorami czcionek od Google. Czcionki zawierają polskie znaki, które przedstawiliśmy w jednym zdaniu - Zażółć gęślą jaźń.

Mężny bądź, chroń pułk Twój i sześć flag.

   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15

   Flat Design ( płaski wygląd )

CO TO JEST FLAT DESIGN ?


Styl projektowania grafiki zakładający wyeliminowanie takich elementów jak gradienty i cieniowanie, ograniczenie liczby kolorów i stosowanie tylko prostych kształtów i typografii.


Płaski wygląd to tak naprawdę czytelność na pierwszym miejscu, tym samym ograniczając do minimum zbędne ozdobniki oraz mało ważne elementy.


Prosta, czysta wręcz forma i taki sam przekaz. To dzięki takim założeniom ( przede wszystkim ) Flat Design jest dziś tak bardzo popularny.